„Auto Bild“ skaitytojai „Continental“ padangas išrinko geriausiu prekės ženklu

Skaitoma 2 min

Vokietijos „Auto Bild“ žurnalo (2022 m. Nr. 16) atliktoje apklausoje „Geriausios markės visose klasėse“ („Die Besten Marken in Allen Klassen“ vok.) atsakymus pateikė 56 tūkst. leidinio skaitytojų. Jų balsai lėmė, kad „Continental“ markė kaip geriausias padangų prekės ženklas nugalėjo trijose skirtingose kategorijose. „Continental“ su dideliu atotrūkiu nuo kitų gamintojų pelnė daugiausiai balsų „Kokybės“, „Kainos ir savybių“ ir „Sportiškumo“ kategorijose.

Tai buvo jau vienuoliktas kartas, kai „Auto Bild“ ekspertų komanda atliko skaitytojų apklausą, kurioje buvo vertinamos automobilių pramonės kompanijos. Apklausoje buvo išsakoma nuomonė ne tik apie automobilių markes, bet ir apie atstovų paslaugų kokybę, automobilių priežiūros priemonių gamintojus, taip pat draudimo įmones. Iš viso respondentai turėjo pateikti vertinimus net 20 skirtingų kategorijų, o vidutiniškai surašyti atsakymus užimdavo apie 30 minučių.

Ralf Hoffman„Labai džiaugiamės šiais puikiais „Auto Bild“ skaitytojų apklausos rezultatais – sako Ralfas Hoffmannas, „Continental“ padangų Vokietijoje Rinkodaros skyriaus vadovas. – Tai rodo ne tik kaip skaitytojai vertina savo patirtį naudodami mūsų padangas, tačiau atspindi ir gerus mūsų vasarinių ir žieminių padangų rezultatus nepriklausomuose testuose. Mūsų įmonei tai dar viena paskata ir toliau tikslingai gaminti aukščiausios kokybės, saugias ir tvarias padangas.

Gegužės mėnesį Hanoveryje vykusioje padangų technologijų parodoje „Continental“ buvo įvertintas prestižiniu tarptautinio specializuoto „Tire Technology International“ leidinio apdovanojimu „Metų padangų gamintojas“. Šis apdovanojimas už inovacijas ir pažangą yra laikomas svarbiausiu padangų pramonėje, kuriuo įvertinami naujausios padangų technologijos ir pažangūs sprendimai iš viso pasaulio.

ŽYMĖ: