„Boldmen CR4 S”: BMW Z4 pagrindu sukurtas bavariškas rodsteris tapo galingesnis ir brangesnis

Boldmen

Veldene (Augsburgo priemiestyje) įsikūrusi jauna Bavarijos įmonė „Boldmen GmbH” parengė naują savo pirmojo ir kol kas vienintelio modelio – CR4 rodsterio – S versiją: eilinio 3,0 litro benzininio turbininio variklio galia padidinta iki 500 AG.

Boldmen

2020 m. „Boldmen” įkūrė Friedhelmas Wiesmannas, vienas iš dviejų brolių Wiesmannų, anksčiau valdžiusių to paties pavadinimo automobilių bendrovę „Wiesmann”, kuri po bankroto buvo parduota „Rohin Berry” ir praėjusį pavasarį grįžo į rinką su nauju automobiliu – elektriniu rodsteriu „Project Thunderball”. Friedhelmas Wiesmannas tiesiogine prasme grįžo į senas vėžes – kartu su verslininkais Haraldu Kesu ir jo sūnumi Michaeliu Kesu įkūrė naują įmonę.

Boldmen

Praėjusią vasarą „Boldmen” pristatė savo pirmąjį modelį – G29 kartos BMW Z4 pagrindu sukurtą CR4 rodsterį. CR reiškia „Carbon Roadster”, o skaičius 4 nurodo pradinę galią – apie 400 AG. „Boldmen CR4” turi visiškai unikalių iš anglies pluošto pagamintą kėbulą, jo dizainas šiek tiek primena „Wiesmann” modelius, tačiau retro tema CR4 nėra tokia akivaizdi. „Boldmen CR4” interjeras yra toks pat kaip ir BMW Z4, tačiau apdailai panaudotos brangesnės medžiagos, o BMW logotipai pakeisti „Boldmen” logotipais.

Boldmen

„Boldmen CR4” kainuoja nuo 189 900 eurų, t. y. pastebimai brangiau nei originalus BMW Z4 M40i (nuo 66 900 eurų). Pabrangimą lėmė ne tik perdarytas kėbulas bet ir išskirtinumas-„Boldmen” nori pagaminti ne daugiau kaip 120 automobilių per metus, o taip pat ir patobulinta techninė įranga: eilinis šešių cilindrų BMW B58 padidintas nuo 340 AG 500 Nm iki 408 AG ir 610 Nm. Dėka tokio padidinimo įsibėgėjimas iki 100 km/val. sutrumpėjo nuo 4,5 iki 3,9 sek. Maksimalus greitis ribojamas ties 250 km/val. riba. Standartinė pavarų dėžė – 8 laipsnių automatinė ZF, varantieji ratai galiniai. Automobilio bendroji masė – 1495 kg, t. y. maždaug kilogramu mažiau nei originaliojo BMW Z4.

Boldmen

Nuo 209 500 eurų kainuojančio „Boldmen CR4” roadsterio naujai sukurtoje S versijoje siūlomas papildomas variklio patobulinimas: galia padidinta iki 500 AG ir 700 Nm o įsibėgėjimo iki 100 km/val. laikas sutrumpintas iki 3,7 s. Kaip papildomą įrangą už 11 500 eurų bendrovė siūlo „S-Paket”, kurį įsigijus maksimalus greitis padidinamas iki 270 km/h, sumontuojama daugiau nedažyto anglies pluošto detalių, galingesni stabdžiai ir garsiau skambanti išmetimo sistema.

Boldmen

- Reklama -