BRP parodė du elektrinius motociklus: „Can-Am Pulse” miestui ir „Can-Am Origin” kelionėms

Can-Am

Kanados bendrovės BRP naujieji elektriniai motociklai „Can-Am Pulse” ir „Can-Am Origin” yra to paties stiliaus, tačiau jų dizainas ir paskirtis labai skiriasi.”Can-Am Pulse” yra žemesnis, su kelių padangomis ir lengvojo lydinio ratlankiais. Gamintojas teigia, kad šis modelis skirtas kasdieniam važinėjimui mieste, tuo tarpu „Can-Am Origin” yra aukštesnis, turi didesnę prošvaistą, didesnį pakabos diapazoną, ratlankius su stipinais ir bekelės padangomis. Tai elektra varomas ateities kelioninis enduro.

Gamintojas kol kas neatskleidė techninių charakteristikų, tik pažymėjo, kad abiejuose modeliuose sumontuoti nauji „Rotax E-Power” didelės galios ir didelio sukimo momento jėgos agregatai. BRP teigia, kad „Can-Am Pulse” ir „Can-Am Origin” yra labai jautrūs, manevringi ir lengvai valdomi, nes juose nėra tradicinių pavarų dėžių. Be to, elektriniai motociklai betriukšmiai ir nesukelia vibracijų. Išsamios „Can-Am Pulse” ir „Can-Am Origin” charakteristikos bus atskleistos tik 2023 m. rugpjūtį, kai BRP švęs „Can-Am” prekės ženklo 50 metų jubiliejų.

Teoriškai „Can-Am Pulse” galėtų būti pigesnė alternatyva elektriniam „Harley-Davidson LiveWire”. Pastarasis miesto ciklu nuvažiuoja 234 kilometrus, nuo 0 iki 100 kilometrų per valandą įsibėgėja per 3 sekundes. Jo kaina yra apie 22 800 JAV dolerių.

- Reklama -