Buvo pristatytas naujas Maserati MC20 Cielo PrimaSerie Limited Edition

Gamintojo nuotr.

Nors „Maserati“ ką tik pristatė savo MC20 superautomobilio „Cielo“ versiją šiandien jau turime ir itin riboto leidimo versiją – vadinamą „PrimaSerie“. Lyginant su „paprastu” automobiliu matomi keletas subtilių pakeitimų. „PrimaSerie“ dažoma „Cielo“ „Aquamarina“ spalva ir apauta 20 colių kaltiniais ratais. „Maserati“ „Trident“ ženkleliai yra padengti baltu matiniu auksu su lazeriu graviruotu „PrimaSerie“ logotipu.

Cielo PrimaSerie siūlo „Ice Alcantara“ odines sėdynes su nauju atlošu ir „Aquamarina“ siūlėmis. Sulankstomas stiklo stogas su polimerų disperguotų skystųjų kristalų (PDLC) technologija išlieka ir tai reiškia, kad vienu mygtuko paspaudimu galite turėti skaidrų arba nepermatomą stogą.

MC20 Cielo variklis taip pat nepasikeitė. 3,0 litrų „Nettuno“ V6 variklis su dviguba turbina išvysto 621 AG ir 730 Nm sukimo momentą. Pasiekiamas didžiausias greitis – 318 km. per valandą, o 0–100 km. per valandą greitį pasiekia kiek daugiau nei per tris sekundes.

Kaina kol kas neskelbiama, bet atsižvelgiant į modelio išskirtinumą, bus pagaminti tik 65 automobiliai, aišku, kad jis kainuos gerokai daugiau nei „paprastas” 252 000 eur kainuojantis MC20 Cielo.

- Reklama -