CFMOTO pristatė naujos kartos CFORCE 400L EPS

CFMOTO

Atnaujintas kvadraciklas pasižymi patobulinta ergonomika ir aukšto lygio įranga. 31 AG inžektorinį variklį ir CVTECH (Kanada) variatorių CFORCE 400L EPS paveldėjo iš ankstesnės šio modelio kartos, tačiau išoriškai jie gerokai skiriasi.

„CFORCE 400L EPS” ergonomika buvo iš esmės patobulinta. Vairas yra žemesnis ir platesnis, todėl kartu su pakeistais vairo stiprintuvo nustatymais keturratį valdyti daug lengviau. Keturračio posūkio spindulys gerokai sumažėjo – nuo 4,2 iki 3,2 metro, taip pat pasikeitė stabdžių sistema: stabdžių svirtis dabar yra kairėje pusėje, todėl bekelėje tapo lengviau valdyti akceleratorių ir stabdžius.

Pakeistas keturračio sėdynės profilis ir 40 % padidintas jos storis. Be to, kad būtų patogiau sėdėti, pakeista keleivio atlošo forma. CFMOTO CFORCE 400L EPS standartinėje komplektacijoje yra veidrodėliai, posūkių rodyklės ir garso signalas taip pat nuimamas vilkimo įtaisas (be rutulio), 12 V elektros lizdas ir USB jungtis. Važiuodami bekele įvertinsite tvirtą plieninį priekinį buferį su nuimama centrine dalimi, 25 colių skersmens ratlankius ant juodų lengvojo lydinio ratlankių, didelės talpos (30 Ah) akumuliatorių ir 1135 kg. traukimo galios gervę.

Gamintojo nuotr.

- Reklama -