CFMOTO Thunder Racing Team: šiandien „Breslau rally“ viskas ėjosi sklandžiai

CF Moto

Daugiau nei du šimtai motociklininkų, keturratininkų, motobagių, automobilių ir sunkvežimių ekipažų jau antrą dieną varžosi Lenkijoje vykstančiame rally-raid tipo „Breslau rally“. Tarp jų lenktyniauja ir „CFMOTO Thunder Racing Team“ komandos sportininkai, kuriems ši diena buvo nesudėtinga ir sėkminga.

Antradienį dalyviams teko įveikti tris greičio ruožus, kurių bendras ilgis sudarė 125 kilometrus, o kartu su pervažiavimais tarp jų sportininkams per dieną reikėjo nuvažiuoti beveik 200 kilometrų karinio poligono keliais.

Po trijų dienos greičio ruožų pagal preliminarius rezultatus ketvirtas tarp keturratininkų finišavęs Adomas Gančierius pasakojo, kad jokių nenumatytų nuotykių trasoje nepatyrė: „Diena sėkminga, be jokių įvykių. Smagiai pakovojom trasoje su stipriais Lenkijos atstovais. Visuose greičio ruožuose pavyko užfiksuoti gerus rezultatus. Navigacinių klaidų nepadariau, tiesa, antrasis greičio ruožas buvo ne toks, kokius mėgstu. Tai labiau baja tipo ruožas, kuriame buvo labai didelis greitis. Čia praradau nemažai laiko, tačiau viskas gerai ir manau bendroje įskaitoje vis tiek išliksiu geroje pozicijoje. Trečias greičio ruožas buvo, tiesą sakant, apie nieką – tiesiog reikėjo važiuoti provėžomis.“

Sportininkas sakė, kad skirtingai nei vakar dieną, technika šiandien nepatyrė tiek apkrovos, o šiek tiek atvėsęs oras leido važiuoti greitai ir mažiau koncentruotis į temperatūros stebėjimą. Grįžus į bivaką mechanikai turės atlikti tik standartinius patikrinimus ir keturračiai bus paruoštas kitai dienai.

Antanas Kanopkinas, kurio keturratis vakar patyrė variklio gedimą, šiandien tęsė savo varžybas ir į finišą atvažiavo taip pat optimistiškai nusiteikęs: „Šiandien visi greičio ruožai įveikti. Pirmojo dienos ruožo įveikimo laikas geras, o antrame ruože pasitikėjau kitų dalyvių navigacija. Tai kainavo labai daug laiko, bet čia yra dalis šio Breslau žaidimo. Čia reikia važiuoti savo jėgomis, o ne pasitikėti kitais. Šią pamoką žinojau, bet susiklostė situacija ir užlipau ant to pačio grėblio. Svarbiausia, kad finišas pasiektas.“

Sportininkas sakė, jog su nauju, per naktį pakeistu „CFMOTO“ varikliu keturratis važiuoja puikiai, o taip pat džiaugėsi savo komandos draugo A. Gančieriaus rezultatu ir tikisi, jog pavyks išlaikyti tokį tempą iki ralio finišo penktadienį.

Rytoj dalyvių laukia 300 kilometrų pervažiavimas į kitą bivaką, o dviejų greičio ruožų startas bus tik trečią valandą po pietų. Todėl, pasak dalyvių, tai savotiška maratoninė diena, kuri reikalauja susikaupimo ir ištvermės bei technikos saugojimo.

- Reklama -