Elektrinių automobilių entuziastus kviečia „Charged Up’22”

Charged

Kiekvienais metais elektromobilių rinkos horizontas sparčiai plečiasi, o kartu su juo didėja ir šio tipo transporto priemonių reikšmė daugelio mūsų gyvenimuose. Rugsėjo 10 d. nuo 12 val. LITEXPO parodų rūmuose jau antrą kartą organizuojamas renginys Charged Up’22 šiemet vėl kvies EV entuziastus (vairuojančius, ar dar tik besidominčius elektromobiliais) susiburti, išbandyti elektrines pramogas, sudalyvauti elektrinėje konferencijoje ir prisidėti prie elektrinės Lietuvos istorijos.

Pasaulinės elektromobilių dienos paminėjimą nepamirštamu padės paversti ne tik galimybė kiekvienam išbandyti naujausius EV modelius, tačiau taip pat ir lenktynių simuliatorius, aklas vairavimas bei kitos pramogos.

Konferencijos metu EV rinkos senbuviai dalinsis karščiausiomis EV naujienomis, prognozėmis, įžvalgomis ir patarimais, kurie bus naudingi ne tik jau vairuojantiems elektromobilius, tačiau ir tiems, kurie juos įsigyti planuoja ateityje.

O renginio kulminacijoje – elektromobilių rekordas! Atvykite su elektromobiliu* ir tapkite istorijos dalimi. Pernai pirmą kartą vykusio Charged Up’21 renginio metu vienoje vietoje buvo susirinkę net 94 elektromobiliai. Metas pagerinti šį rekordą? Challenge accepted!

*Į rekordą bus registruojami tik pilnai elektriniai automobiliai (hibridiniai modeliai ar plug-in tipo automobiliai – įtraukiami nebus). EV savininkus – kviečiame registruotis rekordui bendroje renginio registracijoje.

- Reklama -