Į Plungę atkeliauja mini ralio čempionato etapas

Mini rally

Didžiulio noro ir nuoseklaus darbo dėka 5-tasis Lietuvos mini-ralio etapas atkeliauja į Žemaitiją. Rugsėjo 17 dieną Plungėje ir jos apylinkėse vyks esminės Lietuvos ralio C lygos kovos.

Šeštadienį mini-ralio čempionato dalyviai rinksis „Žemaitijos” autokroso trasoje, kur bus įsikūręs viso ralio miestelis, ir ne tik. Būtent čia esančioje autokroso trasoje vyks ir keturi iš dvylikos ralio greičio ruožų bei apdovanojimų ceremonija.

„Labai džiaugiamės, kad mini-ralio čempionate atsirado vietos ir Plungei, labai ilgai čia laukėme ralio atstovų, ilgai ruošėmės ir tikime, kad paruošėm tikrai smagias lenktynes dalyviams bei gražų renginį žiūrovams.” – apie pasiruošimą renginiui sakė organizuojančio automobilių sporto klubo „Tornada” atstovas bei ralio organizacinio komiteto pirmininkas Mantas Zepčiukas.

Veiksmas Plungėje prasidės jau penktadienį kuomet ekipažai turės praeiti techninę bei administracinę komisijas o kiek vėliau pradės susipažinimą su organizatorių paruoštomis trasomis. Iš viso sportininkų laukia maždaug 150-ties kilometrų kelionė Plungės apylinkėmis, iš kurių 30 kilometrų bus sportiniai.

Tai bus paskutinysis Lietuvos mini-ralio čempionato etapas, kurio rezultatai turės įtakos ir bendrai sezono rikiuotei todėl ekipažai atsakingai ruošiasi artėjančioms lenktynėms. Norinčių dalyvauti sąrašas užsipildė ypač greitai todėl nusimato atkakli kova.

- Reklama -