KIA EV6 pelnė penkias EuroNCAP žvaigždutes

Skaitoma 2 min

Po išsamių Euro NCAP – pirmaujančios nepriklausomos saugos testavimo organizacijos Europoje – bandymų elektriniam krosoveriui Kia EV6 buvo suteiktas aukščiausias saugos įvertinimas. EV6 pasiekė 90 % Suaugusiųjų, 86 % Vaikų, 64 % Pažeidžiamų eismo dalyvių, įskaitant pėsčiuosius saugos kategorijose ir 87 % Saugos pagalbinės priemonės kategorijoje, kurioje vertinamos avarijų išvengimo technologijos.

Euro NCAP gyrė EV6 keleivių saloną. Jis išliko stabilus atliekant priekinio smūgio testą ir gerai apsaugo visų keleivių kelius ir šlaunikaulius. Priekinių sėdynių ir galvos atramų bandymai parodė gerą apsaugą nuo sužalojimų smūgio į galą metu. Šoninio barjero teste ir stipraus smūgio į stulpą teste EV6 surinko maksimalius balus. Testas parodė puikiai užtikrintą visų svarbių vairuotojo ir keleivių kūno vietų apsaugą.

EV6 taip pat gerai įvertinas atliekant testus su vaikų manekenais. Transporto priemonė apsaugojo visas svarbias šešerių ir dešimties metų keleivių manekenų kūno vietas. Išbandęs EV6 pagalbines saugos technologijas Euro NCAP pabrėžė automobilio automatinio avarinio stabdymo (AEB) sistemos veikimo efektyvumą. Ji puikiai reagavo į kitas transporto priemones ir išvengė smūgių daugumoje bandymų scenarijų.

EuroNCAP taip pat pažymėjo EV6 kelių susidūrimų stabdymo (MCB) sistemą, kuri po smūgio siekdama išvengti antrinio susidūrimo automatiškai stabdo automobilį ir eCall sistemą, kuri avarijos atveju perspėja pagalbos tarnybas.

Keleivių salono saugumas buvo padidintas naudojant itin didelio tankio plieną, kuris sudaro 63,6 % EV6 kėbulo konstrukcijos, o karšto štampavimo technologijos dėka buvo pasiektas įspūdingas 48,5 atsparumas sukimui.

KIA EV6 sumontuotos septynios pažangios oro pagalvės, įskaitant centrinę šoninę oro pagalvę, kuri padeda smūgio metu apsaugoti vairuotoją ir priekinį keleivį nuo susidūrimo galvomis. Visuose EV6 modeliuose standartiškai sumontuotos „KIA“ stabilumo valdymo (VSM) ir elektroninės stabilumo kontrolės (ESC) sistemos padedančios vairuotojams išlaikyti kontrolę stabdant ir posūkiuose.

ŽYMĖ: