Lietuva grįžta į FIA automobilių sporto žaidynes

Lithus

Iki devynių narių padidėjusi Lietuvos komanda varžysis dėl aukso, sidabro ir bronzos medalių Prancūzijos „Circuit Paul Ricard” trasoje vyksiančiose „FIA Motorsport Games” žaidynėse.

Lietuva buvo viena iš 49 šalių prieš trejus metus Italijoje dalyvavusių pirmosiose „FIA Motorsport Games” žaidynėse. Lietuvos komanda grįžta į antrąjį renginį, kuris vyks spalio 26-30 d., ir varžysis septyniose disciplinose.

Lietuvos komandos sudėtyje yra du pažįstami veidai: Benediktas Čirba patvirtino, kad antrą kartą dalyvaus driftingo disciplinoje, kurioje 2019 m. pateko į 10-uką. Prie jo prisijungs Julius Adomavičius, kuris po įspūdingos aštuntosios vietos pirmosiose žaidynėse pereina iš „Touring Cars” ir šiemet atstovaus komandai „GT Sprint” varžybose.

LASF oficialios aprangos gamintojos „Tūta” dėka Lietuvos delegacija į varžybas atvyks gerai apsirengusi – visos komandos uniformos pagamintos iš perdirbto poliesterio ir natūralių žaliavų.

LASF prezidentas Egidijus Janavičius sako: „Džiaugiuosi, kad šiemet į Marselį vyks tokia gausi Lietuvos komanda. Ypač svarbu dalyvauti ir pristatyti savo šalį bei talentingus sportininkus Europai ir pasauliui. Taip pat svarbu laimėti prizines vietas, ir esu tikras, kad Lietuvos sportininkams tai pavyks padaryti.”

 

- Reklama -