„Mercedes-Benz“ oficialiai pristatė naująjį GLC

Gamintojo nuotr.

Nuo praėjusios vasaros kelis kartus bandymų metu „pagautas“ naujasis Mercedes-Benz GLC pagaliau oficialiai pristatytas. Naujasis GLC įgavo naują išvaizdą ir daugybę naujų technologijų. Kai tik pasirodys prekyboje, o kalbama apie šios vasarą, ši BMW X3 ir Audi Q3 alternatyva bus pasiūlyta su įvairiais hibridiniais ir įkraunamais hibridiniais varikliais.

„Mercedes-Benz“ oficialiai pristatė naująjį GLC - Mobilis24.lt
Gamintojo nuotr.

Jei lyginti su ankstesniais modeliais naujojo Mercedes GLC dizainas yra evoliucijos, o ne revoliucijos padarinys, tačiau pakeitimų padaryta tikrai nemažai. Naujieji priekiniai žibintai yra plonesni nei anksčiau, juose standartiškai įdiegta LED technologija, o grotelės yra platesnės ir įspūdingesnės. Ypač akį traukia firminis Mercedes-Benz ženklas įkomponuotas grotelių centre. Dabar galite rinktis 18 arba 20 colių lengvojo lydinio ratlankius, o kėbule padaryta keletas subtilių raukšlių, matyt tam, kad automobilis kelyje atrodytų raumeningesnis.

Gale matomi panašūs į naujojo C klasės Mercedes-Benz LED galiniai žibintai. Sportiški AMG linijos modeliai turi agresyvesnį priekinį ir galinį buferį.

„Mercedes-Benz“ oficialiai pristatė naująjį GLC - Mobilis24.lt
Gamintojo nuotr.

Žvelgiant į naujojo Mercedes GLC vidų, akivaizdu, kad salonas daug įkvėpimo sėmėsi iš C klasės Mercedes.Čia dominuoja 11,9 colio centrinis jutiklinis ekranas. Jis valdo beveik visas automobilio funkcijas ir gali būti valdomas liečiant arba naudojant balso komandų sistemą „Hey Mercedes“. Dviejų pakopų prietaisų skydelis suteikia dar daugiau vizualinio patrauklumo, o viršuje įrengtos lėktuvo stiliaus ventiliacijos angos suteikia salonui jaukų retro pojūtį. Aplink daugybė blizgių juodų ir metalinių detalių, kurios taip pat pagyvina saloną. Pasirinkimų sąraše yra 15 garsiakalbių Burmester garso sistema, masažuojamos sėdynės, panoraminis stoglangis ir spalvotas ekranas.

„Mercedes-Benz“ oficialiai pristatė naująjį GLC - Mobilis24.lt
Gamintojo nuotr.

Mercedes GLC galima įsigyti su įvairiais pusiau hibridiniais ir įkraunamais hibridiniais varikliais. Siūlomi du 2,0 l benzininiai pusiau hibridai, vienas turintis 204 AG, kitas turintis 258 AG. Taip pat dyzelinis 2,0 l 197 AG pusiau hibridas.Bus siūlomi ir trys įkraunami hibridai – du benzininiai ir vienas dyzelinis. Abu benzininiai naudos 2,0 l variklį. Bazinio modelio bendra galia bus 313 AG, o galingesnė versija – 381 AG. Dyzelinis įkraunamas hibridas taip pat naudoja 2,0 litrų variklį ir jo bendra galia bus 333 AG. Visuose įkraunamuose hibridiniuose modeliuose naudojama ta pati 31 kWh baterija, leidžianti naudojant vien tik elektrą nuvažiuoti 120 km. elektriniu benzininiu modeliu ir 101 km. dyzeliniu varikliu.

Tikimasi, kad naujojo Mercedes GLC užsakymai prasidės vėliau šią vasarą, o pristatymai – metų pabaigoje.Kol kas nėra informacijos apie kainas, tačiau tikimasi, kad naujas automobilis kainuos šiek tiek daugiau nei dabartinis GLC. Tad jei sakytume apie 58000 Eur, matyt, nemeluotume.

- Reklama -