„Mercedes-Maybach“ ruošia prabangų krosoverį: pirmasis EQS vaizdas

Maybach

Atsižvelgdamas į šiandienines pasaulines tendencijas, Vokietijos gamintojas Mercedes-Benz toliau plėtoja savo „žaliąją“ liniją. Šių metų balandį bendrovė pristatė EQS SUV elektrinį krosoverį, jo pardavimas neseniai prasidėjo Vokietijoje, kiek vėliau modelis pasirodys ir kitose šalyse. Santykinai netolimoje ateityje šeima pasipildys dar vienu elektriniu krosoveriu – visureigiu „Mercedes-Maybach EQS“. Tikimasi, kad modelio debiutas įvyks šių metų pabaigoje, o pardavimas greičiausiai prasidės 2023 metų viduryje. „Mercedes-Maybach“ modeliai nuo „įprastų“ Mercedes paprastai skiriasi išorinio dizaino detalėmis, prabangesne vidaus apdaila ir išplėstu apsaugos bei komforto sistemų asortimentu.

Kol kas oficialios informacijos apie tai, kaip atrodys visureigis „Mercedes-Maybach EQS“, nėra. Ispaniško motor.es leidimo dizaineris pasidalijo savo būsimo krosoverio eksterjero versija. Panašu, kad naujasis modelis gaus firmines groteles, priekinis bamperis bus suprojektuotas kitaip nei „įprasto“ EQS visureigio, kitaip atrodys oro paėmimo angos apačioje. Spėjama, kad prabangus elektrinis krosoveris aplink šoninius stiklus turės matinio chromo apdailą. Ko gero, visureigis „Mercedes-Maybach EQS“ bus komplektuojamas su 24 colių dydžio ratlankiais. Tikimasi, kad modelis išlaikys dviejų atspalvių kėbulą, o ant C statramsčių bus pritvirtintos prabangaus prekių ženklo emblemos.

Mercedes-Maybach EQS salonas vis dar paslaptis.Greičiausiai jis bus išskirtinai dviejų eilių, sėdynės gaus įvairius elektrinius reguliavimus, kurie padidins komforto lygį. Tikimasi, kad prabangus krosoveris bus komplektuojamas su MBUX Hyperscreen priekiniu skydeliu, kuris yra vientisas stiklinis paviršius per visą salono plotį ir kuriame integruotas 12,3 colio prietaisų ekranas, didelis centrinis jutiklinis ekranas (17,7 colio), taip pat 12,3 – colių keleivio jutiklinis ekranas. Galiniai keleiviai turės savo ekranus (11,6 colio).

Leidinys pažymėjo, kad naujovė gaus tokį patį akumuliatorių kaip ir visureigis „Mercedes-Benz EQS“: jo talpa – 107,8 kWh. Tikimasi, kad maksimalus prabangaus krosoverio nuvažiuojamas atstumas be įkrovimo bus 600 km. Jėgainė bus tokia pati kaip ir aukščiausios klasės visureigio EQS 580 4Matic – dviejų elektros variklių grupė, kurių bendra galia siekia 544 AG, o maksimalus sukimo momentas – 858 Nm.

Naujovės kaina bus paskelbta vėliau. Visureigį „Mercedes-Benz EQS“ Vokietijoje galima įsigyti už kuklius 110 658 eurus. Už aukščiausios klasės elektrinio krosoverio versiją prašoma mažiausiai 135 291 eurai.

- Reklama -