Naujos „Continental“ padangos „SportContact 7“ pelnė aukščiausius įvertinimus

Continental nuotr.

Vokietijos leidinio „Auto Bild“ ekspertai naujausias „Continental“ vasarines padangas „SportContact 7“ įvertino kaip pavyzdines savo sportinių padangų teste, kurio rezultatai buvo paskelbti 2022 m. Nr. 13 žurnale. Naujausias gamintojo iš Hanoverio modelis pelnė aukščiausius įvertinimus bandant dešimt Europos, Azijos ir JAV padangų gamintojų 245/40 R 19 dydžio modelius. Padangos buvo bandomos važiuojant 5 serijos BMW automobiliu.

Naujos „Continental“ padangos „SportContact 7“ pelnė aukščiausius įvertinimus - Mobilis24.ltSavo išvadoje bandytojai „SportContact 7“ padangas gyrė dėl puikių valdymo savybių sausame kelyje, didelio pasipriešinimo akvaplanavimui, trumpo stabdymo kelio ir saugaus valdymo ant šlapios dangos. Pasak ekspertų, naujam padangų modeliui nebuvo lygių disciplinoje ant sausos kelio dangos, taip pat su dar dviejų gamintojų modeliais jos buvo įvertintos aukščiausiais balais dėl važiavimo savybių ant šlapios kelio dangos. Atlikę testus,  ekspertai perspėjo dėl Kinijoje pagamintų padangų, kurių stabdymo kelias ant šlapios dangos buvo net 20 metrų didesnis nei geriausius rezultatus pademonstravusių modelių – šios padangos buvo įvertintas kaip „nerekomenduojamos“ dėl pavojingai didelio stabdymo kelio ir nepakankamo sukibimo šlapiame kelyje.

Taip pat dar prieš „Auto Bild“ padangų bandymus naująsias „SportContact 7“ išbandė Anglijos leidinio „Tyre reviews“ ekspertai ir jas įvertino kaip „itin rekomenduojamas“, o „sportauto“ leidinys padangoms suteikė „išskirtinių“ įvertinimą.

Naujosios „Continental“ vasarinės „SportContact 7“ padangos pasižymi ne tik sportiškomis, bet ir itin saugiomis važiavimo savybėmis, taip pat išsiskiria itin dideliu atsparumu dilimui. Palyginti su ankstesnės kartos modeliu, naujos padangos pasižymi iki 10 proc. mažesniu dilimu važiuojant sportiškai, 8 proc. buvo sumažintas stabdymas šlapiame, 6 proc. – sausame kelyje, o jų naudojimo laikas tapo 17 proc. ilgesnis. Kuriant naująsias padangas „Continental“ siekė pačių geriausių savybių visumos, derinant maksimalų vairavimo malonumą su aukščiausio lygio saugumu ir tvarumu šiame sportiškų padangų segmente.

- Reklama -