Parodė naująjį Mercedes-AMG One

Pagaliau į trasą išlekia „Mercedes-AMG One“. Pirmą kartą, tiesa, kaip koncepcija, jis buvo parodytas prieš gerus penkis metus. Šiame hiperautomobilyje įdiegtos visos Formulės 1 technologijos, įskaitant 1,6 l V6 variklį iš 2015 m. Mercedes F1 automobilio. Nedaug automobilių per pastarąjį dešimtmetį atrodo taip tikslingai kaip Mercedes-AMG One ir dizainas čia yra labai svarbus funkcijos o ne formos prasme.

Parodė naująjį Mercedes-AMG One - Mobilis24.lt
Gamintojo nuotr.

Priekis yra labai žemas iki pat žemės ir kiekviena ventiliacijos anga atlieka savo paskirtį. Prispaudžiamoji jėga taip pat reguliuojama perkeliant skirstytuvą ir atidarant kai kurias ventiliacijos angas virš priekinių ratų. Visas kėbulas yra tobulas anglies pluošto kūrinys. Čia yra ir “ryklio pelekas”, kurį matote ant stogo ir kuris turi padėti stabilizuoti automobilį bei Formulės F1 automobiliuose matoma oro įsiurbimo anga, skirta tiekti orą į variklį.

Parodė naująjį Mercedes-AMG One - Mobilis24.lt
Gamintojo nuotr.

Didžiulis gale esantis spoileris turi dvi padėtis o difuzorius taip pat padeda paskirstyti prispaudimo jėgą. Centrinės išmetimo sistemos dizainas nukopijuotas iš Mercedes hibridinių F1 automobilių.

Galbūt ir nepatikėsite bet šis hiperautomobilis turi 1,6 l V6 variklį, kurio šaknys siekia 2015 metų Mercedes F1 automobilį.Jam padeda du elektros varikliai. Vienas skirtas varikliui užvesti, o kitas – F1 tipo turbokompresoriuje. Variklis ir elektriniai varikliai kartu sukuria 1063 AG.

„Mercedes“ teigia, kad šis automobilis 0–100 km per valandą įsibėgės per 2,9 sekundės, o 0–200 km per valandą – mažiau nei per šešias sekundes. Didžiausias greitis viršija 350 km per valandą.

Parodė naująjį Mercedes-AMG One - Mobilis24.lt
Gamintojo nuotr.

Atvėrus drugelio formos duris, matomas gana ypatingas „Mercedes-AMG One“ salonas, kuriame gausu anglies pluošto ir sudėtingų medžiagų. Formulės F1 įkvėptas plokščias kvadratinis vairas turi LED žibintų perjungėją. Sėdynės fiksuotos tad vairas reguliuojamas kartu su pedalais. Taip galite rasti patogią sėdėjimo padėtį.

Šioms sėdynėms panaudota Nappa oda ir specialus neslystantis audinys. Visas prietaisų skydelis taip pat yra konstrukcinė dalis, sutvirtinanti važiuoklę.Jame yra du 10,0 colių ekranai-centrinė informacijos ir pramogų sistema.

Bus pagaminti tik 275 kiek virš 2,43 mln eur kainuojantys Mercedes-AMG One automobiliai bet.. neskubėkite lėkti į banką ar krapštyti piniginės. Visi jie jau parduoti. 🙂

- Reklama -