Rokiškyje darbą įpusėjo „CBet Rally Rokiškis“ administracinė komisija

Komisija

Ketvirtadienio vakarą Rokiškyje darbą pradėjo „CBet Rally Rokiškis“ administracinė komisija. Ji darbą tęs ir penktadienį, tačiau šiandien proga susitvarkyti varžybų formalumus jau pasinaudojo daugiau nei pusė dalyvių.

Penktadienio vakarą „CBet Rally Rokiškis“ administracinė komisija dirbo tris valandas, tačiau per jas čia spėjo apsilankyti daugiau nei pusė savaitgalį įvyksiančio ketvirtojo Lietuvos automobilių ralio čempionato etapo dalyvių. Čia buvo sutikrinti jų dokumentai, licencijos ir atlikti kiti formalumai. Taip pat ekipažams buvo suteikti startinių numerių ir kitų lipdukų paketai, išdalintos kelio knygos.

Dalyvių žvilgsnius administracinėje komisijoje kaustė ne tik eksponuojami unikalūs šių varžybų trofėjai, kurie bus įteikti nugalėtojams ir prizininkams, bet ir fotografijų paroda. Joje – specialiai atrinktos oficialaus varžybų fotografo Andriaus Lauciaus nuotraukos iš praėjusių metų varžybų.

Penktadienį administracinė komisija toliau tęs darbą iki 12 val. Tądien taip pat prasidės ir techninė komisija, kurioje bus tikrinamas dalyvių ekipiruotės ir automobilių atitikimas reglamentuojantiems dokumentams.

Į techninę komisiją automobilius pristatys, kaip ir įprasta, mechanikai, kadangi ekipažų laukia ilga diena užsirašant greičio ruožų stenogramas ir jas pasitikrininant. Jiems teks užrašuose užšifruoti net 150 kilometrų, padalintų į 18 greičio ruožų.

„CBet Rally Rokiškis“ varžybos prasidės šeštadienį. Pirmiausia dalyvių lauks testinis greičio ruožas, o popietę įvyks ir keturi šeštadienio greičio ruožai.

Visą varžybų programą galima rasti organizatorių „Facebook“ paskyroje ir puslapyje www.rallyrokiskis.lt

 

 

- Reklama -