„Royal Enfield“ kviečia motociklininkus į kilnų pasivažinėjimą: riedės remdami geras iniciatyvas

One ride

Motociklų gamintojas „Royal Enfield“ ne vienerius metus turi gražią iniciatyvą, pavadintą „One Ride“, kuri suvienija ženklo gerbėjus ir motociklininkus visame pasaulyje. Pasitelkę plieninius žirgus tą pačią dieną – rugsėjo 18-ąją – įvairiausiose pasaulio vietose motociklininkai rieda skleisdami žinią apie globalias temas, atkreipdami dėmesį į tai, kas turėtų rūpėti kiekvienam žmogui.

Ne išimtis ir šie metai: Lietuvoje įsikūrusi „Royal Enfield“ motociklų gamintojo atstovybė kviečia visus prisijungti prie bendro pasivažinėjimo „One Ride 2022“ ir paremti Rimanto Kaukėno paramos fondą, kuris rūpinasi sunkiai sergančiais vaikais.

„Royal Enfield“ turi „Rider Club“ programą, kurios tikslas – su nariais organizuoti pasivažinėjimus, keliones ir panašiai. Visko vyksta išties daug, tačiau „One Ride“ kasmet suburia visus ženklo gerbėjus ir entuziastus į vieną pasivažinėjimą visame pasaulyje“, – pasakoja Rokas Naskauskas, „Kmoto“, oficialaus „Royal Enfield“ motociklų gamintojo salono Lietuvoje, atstovas.

Pasak jo, rugsėjo 18-ąją motociklininkai, nukreipdami pasaulio akis į svarbiausius dalykus, kuriais rūpintis reikia čia ir dabar, riedės visame pasaulyje, mat „One Ride“ važiavimus organizuoja visos ženklo atstovybės, kad ir kuriame žemės kampelyje jos bebūtų.

Primena sergančius mažylius

Lietuviai nusprendė priminti ypač jautrią temą – sunkiai sergančius vaikus, kuriems reikia visų pagalbos, kad jie galėtų sveikti ir augti, bei mažaisiais ligoniais besirūpinantį Rimanto Kaukėno paramos fondą.

„Pernai renginyje sulaukėme maždaug 40 žmonių, šiemet tikimės gerokai daugiau, nes čia laukiami visi motociklininkai, ne tik tie, kurie rieda su „Royal Enfield“ motociklais“, – akcentuoja R. Naskauskas.

Jis pasakoja, kad norintys tapti „One Ride“ dalimi turėtų užsiregistruoti socialiniame tinkle „Facebook“ sukurtoje renginio paskyroje „One Ride 2022 Lietuva“.

Rugsėjo 18-ąją renginio startas numatomas 11 valandą Vilniuje, „Kmoto“ salone, esančiame adresu Vaduvos g. 3. Numatyta, kad maršrutas nusidrieks apie 150 km ypač gražiomis apylinkėmis, o vakarop laukia finišas sostinėje.

Kaip akcentuoja pašnekovas, viso susitikimo metu bus renkama parama, kuri bus tiesiogiai skirta Rimanto Kaukėno paramos fondui, padedančiam pavojingomis ligomis sergančių vaikų šeimoms palengvinti užklupusią naštą bei pildančiam ligonių svajones.

- Reklama -