Šeštadienį Panevėžyje duris atvers didžiausio naudotų automobilių pardavėjo Baltijos šalyje „Longo LT“ padalinys

Jau sausio 29-ą dieną, šeštadienį, Panevėžyje veiklą pradės naujas sertifikuoto naudotų automobilių pardavėjo „Longo LT“ padalinys, kuris taps pirmuoju tokio tipo naudotų automobilių pardavimo centru Baltijos šalyse. Jis duris atvers prekybos centre „RYO“ adresu Vakarinė g. 61.  Renginio pradžia numatyta 13.00 val.

Panevėžio miesto ir rajono gyventojai nuo šiol naudotą automobilį įsigyti galės kur kas paprasčiau ir saugiau, kadangi jau šeštadienį mieste duris atvers „Longo LT“ padalinys. Naudotų automobilių prekyba užsiimanti kompanija klientams jau dabar gali pasiūlyti daugiau nei 800 naudotų transporto priemonių savo internetiniame puslapyje www.longo.lt, o naujame „Longo LT“ padalinyje bet kurį iš siūlomų automobilių bus galima rezervuoti bandomajam važiavimui visiškai nemokamai.

„Longo LT“ vadovas Paulius Valiukėnas pasakoja, kad iki šiol įmonės parduodamus automobilius buvo galima apžiūrėti tik Vilniuje, tačiau dabar ši paslauga bus lengvai pasiekiama ir Aukštaitijos regiono gyventojams, ieškantiems patikimo ir tvarkingo naudoto automobilio su garantijomis. Dominanti transporto priemonė klientui iš bet kurios Baltijos šalies bus pristatyta tiesiai į Panevėžį.

„Longo“ yra didžiausias naudotų automobilių pardavėjas Baltijos šalyse. Į šią rinką atėjome su labai sąžiningu požiūriu į klientą. Mes patys perkame automobilius, patys juos ruošiame, atliekame technines apžiūras, užregistruojame. Iš visų pardavėjų išsiskiriame tuo, kad visi parduodami automobiliai priklauso mums. Neturime komisinių automobilių. Dėl šios priežasties kiekvienam automobiliui galime suteikti garantiją.

Naujasis automobilių pardavimo salonas Panevėžyje orientuotas į klientą ir aukščiausią aptarnavimo kokybę. Pirkėjas automobilį išsirinkti galės tiek fizinio apsilankymo pardavimų centre metu, tiek telefono skambučiu, tiek ir internetinėje Longo.lt svetainėje. Tuo tarpu išvengiant ilgų kelionių į kitus miestus, klientui bus suteikiama galimybė jam patogiu metu susitarti dėl bandomojo važiavimo, kuris vyks šalia „RYO“ prekybos centro.

Klientui taip pat yra suteikiama galimybė automobilį nevaržomai rinktis ir iš kitų Baltijos šalių. Transporto priemonės pristatymas į Panevėžį įvykdomas per 24-72 val. nuo jo užsakymo.

„Longo“ pardavimų centras taip pat pasižymės moderniais ir inovatyviais sprendimais, suteiksiančiais klientams dar patogesnę automobilio pirkimo patirtį – plačiaekraniais televizoriais, kurie leis nevaržomai naršyti po turimą bendrovės automobilių asortimentą, taip pat pirmąja Baltijos šalyse automatizuota 360 laipsnių kamera, kurios pagalba kiekviena transporto priemonė bus įamžinta daugiau kaip iš 455 skirtingų kampų, apimant automobilio interjerą ir išorę“, – sakė „Longo LT“ vadovas Paulius Valiukėnas.

Šeštadienį, 13.00 val. oficialios „Longo LT“ padalinio atidarymo ceremonijos metu prekybos centre „RYO“ panevėžiečiai ir miesto svečiai galės ne tik iš arčiau susipažinti su „Longo LT“ veikla ir siūlomais automobiliais. Čia vyks ir pramogos bei žaidimai, kurių metu bus galima laimėti įvairių „Longo LT“ prizų – nuo marškinėlių ar skėčių iki šimto eurų vertės degalų kuponų.

- Reklama -