Štai kaip gali atrodyti „Škoda Vision 7S” koncepcija

Vision

Teigiama, kad „Škoda” gamina vienus praktiškiausių automobilių, tačiau turi ir daug patirties kuriant didelius automobilius turinčius daugybe galimybių. Naujasis koncepcinis „Vision 7S” buvo sukurtas pasinaudojant būtent šiomis žiniomis.

Nors kol kas tai tik eskizai, turime galimybę iš arčiau pažvelgti į „Vision 7S” išorę. Naujojo „Škoda” dizaino akcentas turėtų būti visiškai originali priekinė dalis. Unikali optika, nenaudota kituose šios markės modeliuose, aklinos grotelės ir įdomios formos bamperis su vertikaliomis įpjovomis.

Panašiu stiliumi suprojektuotas ir automobilio galas. Čia sumontuoti T formos žibintai, kurie sklandžiai įsilieja į buferį su lygiai tokiais pat vertikaliais plyšiais. Ankstesnėse reklaminėse nuotraukose „Škoda” jau atskleidė „Vision 7S” interjerą.

Salone bus septynios sėdynės su įdomiu 2+2+2+2 išdėstymu. Vaikiška kėdutė integruota į pilno dydžio centrinę konsolę tarp pirmos ir antros sėdynių eilių. Koncepcijoje taip pat įrengtas horizontaliai sumontuotas informacinių ir pramoginių technologijų ekranas.

Naujasis „Škoda” firminis dizainas vadinamas „Modern Solid”, o pirmasis automobilis, kuriam jis bus pritaikytas, greičiausiai bus naujos kartos „Superb”. Kitais metais „Škoda” flagmanas pakeis kartą. Koncepcinis „Vision 7S” debiutuos rugpjūčio 30 d.

- Reklama -