Tą pačią dieną galima aplankyti dviejų Italijos automobilių slėnio įžymybių muziejus

„Ducati” atnaujina „Borgo Panigale Experience” – kompanijos muziejų Borgo Panigale mieste, skirtą visiems, norintiems patekti į „Ducati” pasaulį. Devyniasdešimt istorijos ir aistros metų po vienu stogu-taip galima būtų apibūdinti muziejaus koncepciją.  Be to, siekiant visiems entuziastams pasiūlyti labiau jaudinančių ir nepamirštamų įspūdžių, kuriamas bendradarbiavimas su netoliese įsikūrusiu „Automobili Lamborghini” muziejumi.

Programa  „Patirtis „Ducati” ir „Automobili Lamborghini” muziejuose” pradeda veikti nuo kovo 25 d. iki gegužės 7 d. ir skirta visiems gerbėjams ir automobilių entuziastams, norintiems asmeniškai patirti ir atrasti dviejų automobilių slėnio meistrų, eksportuojančių „Made in Italy” gaminius į visą pasaulį talentą, kūrybines žinias ir aistrą.

Dabar bus galima aplankyti abu muziejus vos per vieną dieną ir sumokėti lengvatinę įėjimo kainą už du bilietus bei gauti nemokamą autobuso paslaugą- greitą ir tiesioginį pervežimą tarp Borgo Panigale ir Sant’Agata Bolognese muziejų.

Šia galimybe galima pasinaudoti tik šeštadieniais ir sekmadieniais ir ne didesnei kaip 15 žmonių grupei, o ekskursijas po abu muziejus savaitgaliais pakaitomis italų ir anglų kalbomis ves kvalifikuoti gidai.

Norint patekti į muziejus lengvatinėmis kainomis ir naudotis pervežimo autobusu paslaugomis, būtina rezervuoti bilietus. Tai galima padaryti „Lamborghini” interneto svetainėje arba specialiame „Ducati” interneto svetainės puslapyje, kur taip pat galima susipažinti su  tvarkaraščiais ir kainomis.

- Reklama -