„Toyota“ parodė nebrangų hibridinį krosoverį

Skaitoma 1 min

„Toyota Corolla Cross 2022“ linija praplėsta nauja hibridine modifikacija.

Naujasis „Toyota Corolla Cross“ komplektuojamas su 2,0 litrų benzininiu varikliu ir elektros varikliu, kurio bendra galia siekia 194 AG, o tai yra 25 arklio galiomis daugiau nei standartinėje dviejų litrų versijoje. Iki 100 km/h toks krosoveris įsibėgėja per 8 sekundes – sekunde greičiau nei grynai benzininė versija.

Degalų sąnaudos tik 6,3 l / 100 km kombinuotu ciklu. Tai labai geras rezultatas, atsižvelgiant į dinamines charakteristikas ir visų varančiųjų ratų pavarą jau pagrindinėje įrangoje.

„Toyota Corolla Cross“ hibridą galima atpažinti iš šiek tiek modifikuoto priekio su naujomis radiatoriaus grotelėmis ir specialiais 17 colių ratais. Salone sumontuotas padidintas 8 colių multimedijos sistemos ekranas. Bagažinės tūris šiek tiek sumažintas iki 440 litrų.

„Toyota Corolla Cross“ komplektacijoje „Wi-Fi“ prieigos taškas, prisitaikanti pastovaus greičio palaikymo sistema ir „Apple CarPlay“ bei „Android Auto“ belaidis ryšys. Sumontuotos automatinio stabdymo, kelio ženklų atpažinimo ir eismo juostos laikymosi sistemos.

ŽYMĖ: