Volkswagen Golf R turi jubiliejinę versiją

Volkswagen nuotr.

Volkswagen Europoje pristatė naują jubiliejinę specialią „įkrautą“ Golf R hečbeko versiją – „20 Years“. 20-mečio versija bus gaminama tik vienerius metus, todėl ateityje įgys kolekcinę vertę.

Jubiliejinio „Golf R“ šerdis – iki 333 arklio galių padidintas 2,0 litrų TSI turbo variklis. Jo unikali „Emotion Start“ funkcija leidžia vairuotojui pradėti įsibėgėti nuo 2500 aps./min., o tai, žinoma, turėtų sustiprinti ne tik išmetimo garsą, bet ir emocinį komponentą.

Kaip pažymi „Volkswagen“ spaudos tarnyba, technologiškai naujas „Golf R“ „20 Years“ lenkia visus prieš jį išleistus „Golfus“. Iš vietos iki 100 km/h jubiliejinis automobilis įsibėgėja vos per 4,6 sekundės, o didžiausias jo greitis ribojamas iki 250 km/h (su galimybe padidinti iki 270 km/h).

„20 Years“ versijos komplektacijoje yra numatytasis R Performance paketas su dviem papildomais važiavimo režimais (Special ir Drift). Išoriškai tokius hečbekus galima atpažinti pagal spoilerį, išskirtinius 19 colių Estoril ratlankius, apšviestas durų rankenas ir išskirtinius logotipus.

Panašūs logotipai yra ant raktelų dangtelio ir salone, be to šis „Golf R“ tapo pirmuoju masinės gamybos „Volkswagen“, kurio priekinę panelę ir dureles puoš gamykloje iš anglies pluošto pagamintos dekoratyvinės detalės.

Vokietijoje šiuos automobilius jau galima užsisakyti ir kainuoja jie nuo 59 995 eurų.

- Reklama -