4 serijos BMW turi naują interjerą

BMW to nevadina nei atnaujinimu, nei patobulinimu, nes planuojamas modelių gamos atnaujinimas dar laukia, tačiau nuo šių metų kovo mėnesio visi ketvirtosios serijos automobiliai (kupė, kabrioletai, liftback’ai), įskaitant „karštąjį” BMW M4, bus gaminami su nauju interjeru. BMW gerbėjams jis jau pažįstamas iš BMW i4 elektromobilio ir atnaujintų trečiosios serijos modelių.

Dabar priekiniame skydelyje po vienu stiklu yra du ekranai. 12,3 colio prietaisų ekranas ir 14,9 colio multimedijos jutiklinis ekranas. Atsisakyta analoginių prietaisų ir atskiro klimato valdymo pulto: dabar valdymas atliekamas naudojantis multimedijos įrenginio ekranu.

Aštuntosios kartos „iDrive” sistema turi išplėstines funkcines galimybes dirbti su debesijos paslaugomis ir įprasta navigacija. Vietoj įprastinio automato valdymo dabar mažytis selektorius. Bazinėje komplektacijoje ir po vairu montuojamos mentelės. Išimtis taikoma tik BMW M4: čia išlieka valdymo svirtelė.

„Ketvirtuką” su nauju interjeru galima užsisakyti Europoje. Taip pat BMW jau parengė naują „OS9” medijos sistemos versiją. Žadama įdiegti naujų programų ir patobulinti jutiklinio ekrano valdymą. Kai kuriose BMW X1 versijose Jungtinėje Karalystėje ji bus montuojama nuo antrojo šių metų ketvirčio. Vėliau OS9 bus įdiegta visuose kituose modeliuose.

- Reklama -