„Volvo Cars“ ir „Epic Games“ naujos kartos automobiliuose naudos fotorealistinio vizualizavimo Unreal engine technologiją

Gamintojo nuotr.

Siekdama pasiūlyti savo klientams geriausią įmanomą naudotojo patirtį, „Volvo Cars“ pradeda bendradarbiauti su „Epic Games“ ir savo naujos kartos elektromobiliuose įdiegs fotorealistinio vizualizavimo technologiją. Įmonės siekia būsimuose „Volvo“ automobiliuose įdiegti „Epic“ „Unreal Engine“ grafikos variklį, užtikrinantį neprilygstamą aukštos kokybės grafiką automobilio salone.

Epic Games yra pirmaujanti interaktyvių pramogų ir programinės įrangos kompanija, tikriausiai geriausiai žinoma vieno didžiausių žaidimų pasaulyje Fortnite dėka. „Epic Games“ taip pat kuria „Unreal Engine“, kuris plačiai laikomas pažangiausiu realaus laiko 3D varikliu naudojamu ne tik žaidimuose bet ir įvairiose pramonės šakose ir kurį dabar „Volvo Cars“ naudos kurdama skaitmenines sąsajas ir realaus laiko grafiką savo automobiliuose.

„Volvo Cars“ yra pirmasis Europos automobilių gamintojas panaudojęs „Unreal Engine“ žmogaus ir mašinos sąsajai (HMI) kurti. Tiksliau, iš pradžių dėmesys bus sutelktas į vairuotojo informacijos modulį (DIM)-vieną iš salono viduje esančių ekranų suteikiančių vairuotojui svarbią informaciją bei pramogų funkcijas.

Naujos kartos Volvo automobiliuose pirkėjai susidurs su įspūdinga, aukštos kokybės grafika. Daug ryškesni atvaizdai, sodresnės spalvos ir visiškai naujos 3D animacijos yra tik pirmieji žingsniai Volvo Cars kūrėjams plėtojant grafinį sistemos apvalkalą.

„Siekiant pasiūlyti klientams geriausią įmanomą vartotojo patirtį ir prisidėti prie saugaus vairavimo, mūsų automobiliuose reikia raiškios, įtraukiančios ir reaguojančios vizualizacijos“, – sakė „Volvo Cars“ vyriausiasis produktų pareigūnas Henrikas Greenas. „Naudojant Unreal Engine mūsų automobiliuose tai tampa įmanoma”.

Sujungus „Unreal Engine“ su trečios kartos „Snapdragon® Cockpit Platforms“ didelio našumo skaičiavimo galia, naujos kartos „Volvo“ automobiliai nustatys naują grafikos, informacijos ir pramogų sistemos veikimo standartą.

Tikimasi, kad naujos kartos „Volvo Cars“ informacinė ir pramogų sistema bus daugiau nei dvigubai greitesnė nei pirmtakė o grafikos generavimas ir apdorojimas bus iki dešimties kartų greitesnis.

Pirmasis automobilis su nauja grafika bus naujas visiškai elektrinis konceptinis modelis, kurį „Volvo Cars“ pristatys dar šiais metais.

Ateityje ir bendrovė „Unreal Engine“ mato papildomų galimybių tobulinti kitas technologijų sritis naujuose „Volvo“ automobiliuose, nes „Volvo Cars“ kūrėjai ir toliau tyrinėja naujas šios ir kitų programine įranga valdomų technologijų galimybes.

„Volvo Cars“ siekia iki dešimtmečio vidurio pati kurti pusę visos savo automobiliuose esančios programinės įrangos. Tam ji ieško ir įdarbina daug IT specialistų. Volvo programavimo talentai turi daugybę galimybių dirbti su įdomiomis ir novatoriškomis automobiliams skirtomis programomis ir platformomis.

- Reklama -