„Honda” planuoja iki 2025 m. pateikti rinkai keliolika naujų elektrinių motociklų ir motorolerių

honda

„Honda” pristatė planus kaip elektrifikuos savo motociklų liniją. Iki antrosios dešimtmečio pusės pradžios bendrovė planuoja išleisti daugiau nei dešimt skirtingų elektrinių motociklų, kai kurie iš jų gali būti pradėti pardavinėti jau šiais metais. Netolimoje ateityje „Honda” tikisi savo elektrinius motociklus aprūpinti kietojo kūno akumuliatoriais.

„Honda” planuoja pasiūlyti elektrinius sprendimus iš karto trims motociklų rinkos segmentams. Tai elektriniai dviračiai ir motoroleriai, kurių didžiausias greitis – 25 km/h, mopedai, galintys važiuoti iki 50 km/h greičiu, ir visaverčiai motociklai.

honda

Pirmajame segmente taip pat bus modelių, skirtų jauniausiems naudotojams. Bet kokiu atveju, pagal „Honda” planą 2024 m. Europoje, JAV ir Japonijoje bus parduodami trys skirtingos paskirties elektriniai motociklai (pavyzdžiui, pranešimo eskize pavaizduotas miesto motociklas ir kruizinis motociklas) ir bent vienas vaikams skirtas elektrinis modelis.

Tais pačiais metais „Honda” tikisi savo elektrinius motociklus aprūpinti multimedia sistema su pažangia navigacija. Ji galės pasiūlyti ekonomiškiausius maršrutus ir pateikti saugaus vairavimo patarimų.

Vasaros viduryje kita gerai žinoma bendrovė paskelbė apie savo pirmąjį elektrinį motociklą. „Ducati” ketina gaminti lenktynių trasoms skirtą motociklą su 148 AG varikliu galinčiu išvystyti iki 275 km/h greitį.

- Reklama -