Iš tinklo įkraunamas Volvo C40 tęsia 5 žvaigždučių seriją Euro NCAP testuose

Skaitoma 1 min
Gamintojo nuotr.

Iš tinklo įkraunamas „Volvo C40 Recharge“ 2022 m. „Euro NCAP“ bandymuose buvo įvertintas penkiomis žvaigždutėmis ir kartu su savo broliais ir seserimis „Volvo Cars“ serijoje tapo vienu saugiausių automobiliu šiandieniniuose keliuose.

Toks įvertinimas tęsia „Volvo Cars“ penkių žvaigždučių seriją Euro NCAP testuose. Visi šiandien parduodami „Volvo“ modeliai atitinkamuose Euro NCAP įvertinimuose yra gavę penkias žvaigždutes.

„C40 Recharge“ ypač gerai įvertintos keleivių saugos ir vairuotojo pagalbos sistemos, kurios padėjo pasiekti vienas plačiausių standartinių saugos pasirinkimų savo segmente. Be daugelio kitų scenarijų, šios saugos technologijos padeda vairuotojams aptikti ir išvengti susidūrimų, išlikti savo eismo juostoje ir sumažinti netyčinio nuvažiavimo nuo kelio poveikį.

„Visada siekiame būti saugumo lyderiais“, – sakė „Volvo Cars“ saugos centro vadovas Malin Ekholm. „Tai reiškia, kad visuose savo automobiliuose laikomės griežtų saugos standartų, kurių daugelį laikui bėgant padėjome nustatyti. Nesvarbu, kurį „Volvo“ pasirinksite, jūs ir jūsų artimieji vairuosite vieną saugiausių automobilių rinkoje.

2021 m. pristatytas C40 Recharge yra antrasis visiškai elektrinis „Volvo Cars“ modelis. Ateinančiais metais „Volvo Cars“ planuoja pristatyti vien tik elektromobilių šeimą – tai vienas ambicingiausių elektrifikavimo planų pramonėje.

„Volvo Cars“ buvo pirmasis automobilių gamintojas įsipareigojęs visiškai elektrifikuoti savo gaminamus automobilius ir siekia jau iki 2030 m. atsisakyti ne iš tinklo įkraunamų automobilių gamybos.

ŽYMĖ: