Klubai ir „Auto Zeitung“ geriausiomis pripažino žiemines „Continental“ padangas

Continental

Didžiausių Vokietijos, Austrijos ir Šveicarijos automobilininkų klubų atliktuose skirtingų dydžių žieminių padangų testuose „Continental” padangos „WinterContact TS 870“ užėmė pirmąsias vietas. „Touring Club Switzerland“ („TCS“) klubas dviejų matmenų padangas įvertino kaip „labai rekomenduojamas“, Vokietijos „ADAC“ ir Austrijos automobilių ir motociklų klubas „ÖAMTC“ „215/60 R16“ ir „185/65 R 15“ dydžio padangoms taip pat skyrė aukščiausius įvertinimus.

„TCS“ klubo ekspertai išskyrė itin subalansuotas „Continental“ padangų savybes. Bandomos „WinterContact TS 870“ ne tik pasižymėjo įtikinamomis savybėmis važiuojant sausu ir šlapiu keliu, bet ir užtikrino itin geras savybes ant sniego ir ledo. Taip pat šios padangos išsiskyrė geru energijos sąnaudų efektyvumu ir dideliu atsparumu dilimui. „ADAC“ ir „ÖAMTC“ klubų atliktuose testuose buvo gauti panašūs rezultatai, kurie patvirtino didelį šių padangų saugumą žiemą ir subalansuotas savybes važiuojant bet kokia kelio danga.

Šie kiekvienais metais automobilinkų klubų atliekami testai yra laikomi pavyzdiniais žieminių padangų bandymais. Iš viso šiemet klubai išbandė 33 skirtingus modelius, kurių dydis buvo nuo mažiems automobiliams skirtų „185/65 R 15“ dydžio padangų iki kompaktinių ir SUV automobilių klasei pritaikytų „215/60 R 16“ dydžio padangų.

O „Auto Zeitung“ leidinio ekspertai išbandė aštuonis „225/45 R 17“ dydžio žieminių padangų modelius – čia taip pat geriausiomis savybėmis išsiskyrė „WinterContact TS 870“ padangos. Bandytojai pabrėžė itin geras padangų charakteristikas ir didelį saugumą važiuojant visomis dangomis. Ant sniego šios padangos užtikrino trumpiausią stabdymo kelią, didžiausią šoninį sukibimą ir itin dinamišką valdymą. Šlapiame kelyje padangos išsiskyrė didžiausiu pasipriešinimu akvaplanavimui, trumpu stabdymu ir geriausiu sukibimu posūkiuose. Sausame kelyje jos pasižymėjo didele rida ir važiavimo saugumu.

„WinterContact TS 870“ yra visiškai naujas žieminių „Continental“ padangų modelis, kurioms buvo sukurtas naujas protektoriaus raštas, konstrukcija ir gumos mišinys. Palyginti su ankstesniu modeliu, „WinterContact TS 870“ padangos pasižymi trimis procentais trumpesniu stabdymo keliu ant ledo ir penkiais procentais geresniu valdymu ant sniego. Be to, net dešimčia procentų buvo padidinta rida ir sukibimas su sniegu.

- Reklama -