„Land Rover“ pristatė didžiausią „Defender“

Skaitoma 1 min

„Land Rover“ pristatė didžiausią „Defender“ serijoje. Aštuonių vietų visureigis (2 + 3 + 3) gavo indeksą 130 ir jį jau galima užsisakyti daugelyje šalių. Pavyzdžiui Britanijoje naujojo Defender kainos prasideda nuo 73 895 svarų. Automobilio ilgis 5358 mm o ratų bazė išlieka tokia pati kaip ir kitų šios serijos automobilių 3022 mm. 130-tukas gavo šildomą trečią sėdynių eilę, didelį panoraminį stoglangį, keturių zonų klimato kontrolę, pažangią navigaciją ir Pivi Pro medijos sistemą su 11,4 colio ekranu.

Interjerui siūloma keletą apdailos variantų. Pavyzdžiui, jei pageidaujate, automobilį galite užsisakyti su odinėmis sėdynėmis ir mediniais dekoro elementais.

„Defender 130“ aprūpintas pneumatine pakaba ir nuolatine visų varančiųjų ratų pavara. Naujojo automobilio prošvaista 290 mm.

Variklių asortimente-trijų litrų šešių cilindrų „Ingenium” veikiantys kartu su 48 voltų starteriu-generatoriumi, benzininiai 300 AG ir 400 AG varikliai, dyzeliniai 250 AG ir 300 AG agregatai. Visi varikliai veikia kartu su aštuonių laipsnių automatine pavarų dėže.

Anksčiau buvo pranešta, kad automobilis turėtų gauti ir aštuonių cilindrų variklį, kurio galia būtų 525 AG. Gali būti, kad tokia visureigio modifikacija bus pristatyta vėliau.

Gamintojo nuotr.

ŽYMĖ: