„Triumph” pristato elektrinį motociklą TE-1

Triumph TE-1

„Triumph Motorcycles“ ketina pradėti elektrinių motociklų gamybą. Pirmojo inovatyvaus TE-1 modelio prototipas jau oficialiai pristatytas – nepaisant to, kad šis elektrinis motociklas nebus gaminamas masiškai, jame išbandyti dizaino sprendimai ir naujos technologijos ras pritaikymą būsimuose „Triumph“ elektriniuose motocikluose.

Projekto partneriais tapo inžinerinės kompanijos Williams Advanced Engineering ir Integral Powertrain, taip pat mokslininkai iš Warwick universiteto. Kartu buvo sukurtas motociklas, kuriame sumontuotas 175 arklio galių elektros variklis ir kompaktiška baterija leidžianti vienu įkrovimu nuvažiuoti iki 160 kilometrų.

Akumuliatorių nuo nulio iki 80% galima įkrauti per 20 minučių. Nuo 0 iki 100 kilometrų per valandą naujasis motociklas įsibėgėja per 3,6 sekundės, 160 kilometrų per valandą greitį pasiekia per 6,2 sekundės.

Pagal savo charakteristikas Triumph TE-1 atitinka superbike’us su litriniais benzininiais varikliais, o pagal matmenimis – kompaktiškesnius 600 kubinių centimetrų talpos modelius. 220 kilogramų sveriantis motociklas yra 25 procentais lengvesnis už kitus jau pristatytus šios klasės elektrinius motociklus.

Naujojo „Triumph” bandymuose dalyvavo amerikiečių motociklininkas, „Daytona 200“ čempionas Brandonas Paaschas. Motociklas išbandytas ir ant stendo ir trasoje. Surinkti duomenys bus panaudoti naujų motociklų gamyboje. Kada „Triumph” išleis serijinį elektrinį motociklą kol kas nepranešama.

- Reklama -